Renowacja starych pojazdów

Renowacja klasyków rozpoczynamy od sporządzenia listy brakujących elementów, następnie z największą starannością demontujemy wszelkie detale, tapicerkę oraz szyby. Każda z części auto klasyka zostaje posortowana oraz właściwie opisana.

Dopiero teraz możemy przejść do rozpoczęcia odbudowy zabytkowego samochodu.

Mechanika pojazdowa

Mechanika pojazdowa to kolejna usługa, którą dopracowaliśmy do perfekcji dla naszych klientów. Serwis mechaniczny, który prowadzimy jest nastawiony na dobre relacje z klientami, dlatego zawsze staramy się ustalić przyczynę usterki, a nigdy nie naprawiamy pojazdów w ciemno, wymieniając na chybił trafił przypadkowe części. Mechanika samochodowa prowadzona jest przez specjalistów z bogatym doświadczeniem oraz pasją do wykonywanego zawodu. Nie polegamy ślepo na odczytach maszyn, chociaż są one niezwykle pomocne. Wychodzimy z założenia, że tylko człowiek wkładający w swoją pracę serce, jest w stanie najlepiej przeprowadzić serwis mechaniczny pojazdu.
Oferujemy:
- serwis blacharsko-lakierniczy
- serwis mechaniczny
- diagnostyka komputerowa

Budowanie samochodów

Budowa auta od podstaw to kolejna usługa w której się specjalizujemy. Jeśli chcą Państwo stać się posiadaczami jedynego w swoim rodzaju pojazdu, z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania.

Custom Car
Auto retro zostaje wyposażone w potężny silnik i zyskuje super nowoczesne zawieszenie, dopasowując się tym sposobem do wizji i życzeń swojego właściciela.

Hot Rod
Hot rod narodził się w Ameryce. To właśnie tam stare sportowe auta oraz tanie samochody były przerabiane przez młodych ludzi, aby mogły brać udział w ulicznych wyścigach. Samochodowy tuning w tamtych czasach polegał na wyrzuceniu z auta wszystkiego co zbędne. Pojazd miał być lekki i szybki. Nie był to na pewno profesjonalny tuning mechaniczny, a sposób na dobrą zabawę, popisy uliczne oraz nielegalne wyścigi.