Wynajem samochodów

OFERTA

Wynajem samochodów

Wynajem samochodów to rozwiązanie, które docenia coraz szersza grupa klientów. Wynajem samochodów zabytkowych cieszy się stale dużą popularnością wśród naszych klientów, którzy chcą raz na jakiś czas stać się posiadaczami w pełni sprawnych i zadbanych aut retro. Bezpieczna jazda to dla nas priorytet, dlatego wynajmowane przez nas samochody zabytkowe i egzotyczne są w 100% sprawne dzięki usługom, jakie świadczy prowadzony przez nas zakład naprawy samochodów.

Wynajem aut niesie za sobą szereg korzyści, nie tylko dla przedsiębiorstw i korporacji, które tworzą swoją flotę samochodową, ale również dla klientów indywidualnych.

Krótko i długoterminowy wynajem samochodów

Najem samochodów współczesnych to świetny wybór dla osób, które na co dzień wybierają inne środki transportu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do swojej oferty długo i krótkoterminowy wynajem samochodów. Stylowe samochody są bardzo często drogie w utrzymaniu, dlatego ich wynajem to wygoda i oszczędność pieniędzy.

Decydując się na wynajem samochodów z naszej firmy, ryzyko wystąpienia awarii jest ograniczone do minimum, ponieważ wszystkie nasze pojazdy są na bieżąco serwisowane i dokładnie sprawdzane. Zanim zostaną oddane do Państwa dyspozycji, odwiedzają warsztat naprawy samochodów.

Wynajem samochodów pozwala lepiej planować wydatki firm i osób prywatnych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą odliczyć podatek VAT z tytułu użytkowania pojazdów, zgodnie z ustawą o podatku od towarów i usług. Wynajem samochodów sprawia, że nasi klienci nie muszą martwić się o usługi serwisowe oraz ubezpieczenie.

Wynajem samochodów zabytkowych - Classic & Exotic Cars
Wynajem samochodów

Zapraszamy do odwiedzenia galerii naszych pojazdów zabytkowych, współczesnych, egzotycznych oraz kontaktu z nami w sprawie ich wynajmu. Jeśli żadne z aut nie przypadnie Państwu do gustu, w naszej ofercie znajduje się również budowa auta od podstaw. W celu zaczerpnięcia dodatkowych informacji zapraszamy do zakładki budowa samochodów.

Wynajem samochodów z kierowcą

Jeśli chcą Państwo uświetnić wyjątkowy w swoim lub życiu Państwa bliskich dzień, proponujemy kolejną naszą usługę – wynajem samochodów z kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zagwarantować sobie i swoim gościom najwyższy komfort jazdy.

Wynajem samochodów zabytkowych sprawdza się głównie jako dopełnienie całości w uroczystościach takich jak śluby, komunie, rocznice, zaręczyny i chrzciny. Samochód do ślubu musi być wyjątkowy i przede wszystkim niezawodny. O to właśnie zadbają nasi specjaliści, którzy z branżą samochodową, jak i motoryzacją zabytkową związani są od lat.

W Cecars zapewniamy Państwu:

 

  • Szybkość – większość samochodów na wynajem dostępna jest od ręki.
  • Prostota – uproszczenie procedur związanych z wypożyczaniem aut.
  • Kompleksowość – dbamy o ubezpieczenie, serwis i naprawę ewentualnych szkód we własnym zakresie.
  • Indywidualne podejście do klienta – dopasujemy ofertę oraz auto do potrzeb klienta.
  • Doświadczenie – nasza auto wypożyczalnia to przede wszystkim wykwalifikowana kadra, która dba najlepiej o wybrane przez Państwa samochody.
  • Elastyczność – możliwość zmiany długości trwania kontaktu, wymiana samochodu lub kolejny wynajem auta.
Wynajem limuzyn do celów biznesowych

Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy ofertę wynajmu limuzyn oraz stylowych samochodów. Imprezy integracyjne, szkolenia, transfer z lotnisk, to wszystko umożliwi Państwu wynajem samochodu z kierowcą. Nasi klienci mogą również wypożyczyć auto bez kierowcy. Oprócz oczywistych korzyści, takich jak wliczenie kosztów związanych z wynajmem samochodu w koszty uzyskania przychodu, nasze samochody dodadzą renomy Państwa firmie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu samochodów. Posiadamy doświadczenie w obsłudze imprez okolicznościowych takich jak spotkania biznesowe i  bankiety.

Jeśli zastanawiają się państwo gdzie szukać starych samochodów lub limuzyn na wynajem, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania związane z wynajmem samochodów i postaramy się dopasować ofertę do Państwa oczekiwań. Zapraszamy również do odwiedzin naszej wypożyczalni aut w Gorzowie Wielkopolskim.

polskie stare auta

Masz do nas jakieś pytania?