Sprzedaż zabytkowych samochodów

OFERTA

Sprzedaż zabytkowych samochodów

Posiadanie samochodów zabytkowych to bez wątpienia inwestycja, która zwróci się właścicielowi pojazdu klasycznego z nawiązką. Kultowe samochody takie jak Porsche 911, Ford Mustang, Jaguar E Type, czy Opel Kapitan, inne stare angielskie samochody czy polskie auta zabytkowe w dobrym stanie są trudno dostępne lub niezbędna jest całkowita renowacja auta. Mimo tych pozornych przeszkód z roku na rok wciąż przybywa pasjonatów motoryzacji zabytkowej.

Samochody zabytkowe dostępne w naszej ofercie są przez nas sprowadzane z zagranicy lub odkupywane od klientów prywatnych. Renowacja samochodów odbywa się w serwisie samochodowym, który prowadzimy. Świadczymy również inne usługi związane z pojazdami zabytkowymi, takie jak wynajem samochodów z kierowcą, o czym przeczytają Państwo w pozostałych zakładkach ofertowych.

Sprzedaż zabytkowych samochodów - Classic & Exotic Cars
Samochody unikalne i egzotyczne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zabytkowe samochody nie będą spełniać oczekiwań fanów nowoczesnej motoryzacji, dlatego w naszej ofercie znalazło się miejsce dla samochodów egzotycznych, obok których nie da się przejść obojętnie. Dawne samochody również mogą być unikalne, chociaż nie będą zaliczały się jeszcze do grupy samochodów zabytkowych. Oprócz designu, innowacyjnych rozwiązań i oczywiście ceny, na unikalność samochodu wpływa jedna bardzo ważna rzecz. Samochody egzotyczne są wykonywane w niewielkich seriach. Do ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów, skór, drewna lub stosuje się w nich zaawansowane rozwiązania technologiczne. Unikalna technologia zastosowana w egzotycznych samochodach może sprawić, że za kilka lat zasilą one szeregi aut kolekcjonerskich.

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem gotowego auta egzotycznego, zapraszamy do naszego warsztatu naprawy samochodów w Gorzowie Wielkopolskim lub do kontaktu z nami. Chętnie zrealizujemy Państwa autorskie pomysły, ponieważ budowa samochodów od podstaw to nasza pasja.

Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego auto klasyka oraz polecą wszelkie rozwiązania techniczne, które sprawią, że jazda naszym zabytkowym samochodem będzie nie tylko przyjemnością, ale również wyróżnieniem. Kupno samochodu zabytkowego to świetna inwestycja, ponieważ ich ceny stale rosną, kolekcjonerów i pasjonatów przybywa, a liczba aut retro przeznaczonych na sprzedaż maleje, ponieważ ich ceny dochodzą nawet do setek tysięcy złotych lub ich właściciele nie chcą się z nimi rozstawać.

Samochody zabytkowe dostępne w naszej ofercie są również dostępne na wypożyczenie. W celu uzyskania pozostałych informacji, prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.

Sprzedaż zabytkowych samochodów
Oferty sprzedaży

 W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli aut, które doceniają fani motoryzacji zabytkowej. Są to:

  • samochody retro;
  • klasyczne auta;
  • polskie stare samochody;
  • stare samochody zabytkowe;
  • zabytkowe auta z usa;
  • auta kolekcjonerskie;
  • auta zabytki;
  • angielskie samochody zabytkowe;
  • zabytkowe sportowe samochody.
Sprzedaż zabytkowych samochodów
Pośredniczenie w sprzedaży i kupnie samochodów unikalnych i zabytkowych

Klient, który chce nabyć auto klasyczne lub unikalne korzystając z naszej pomocy, może liczyć na nasze wsparcie na wszystkich etapach zlecenia. Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem unikalnego samochodu lub pojazdu zabytkowego, prosimy o przedstawienie nam swoich oczekiwań, a my postaramy się znaleźć dla Państwa idealny wóz.

Jeśli są Państwo posiadaczami auta zabytkowego, możemy pomóc w jego korzystnej sprzedaży. Odbieramy auta zabytkowe spod drzwi naszego klienta i przygotowujemy je do sprzedaży, jeśli zaistnieje potrzeba przeprowadzamy serwis blacharsko lakierniczy oraz serwis mechaniczny. Nasze działania ukierunkowane są na Państwa satysfakcję. To my szukamy osób zainteresowanych ofertą kupna auta zabytkowego i pilnujemy, aby cena nie była zaniżona i odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Nasi doradcy serwisowi posiadają szeroką wiedzę na temat sprzedaży aut zabytkowych, dlatego warto powierzyć nam swój wóz, aby nie stracić podczas jego sprzedaży.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą związaną z motoryzacją zabytkową. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Zapraszamy do współpracy.

Masz do nas jakieś pytania?