Samochody współczesne

OFERTA

Samochody współczesne

Mechanika pojazdowa to kolejna usługa, którą dopracowaliśmy do perfekcji dla naszych klientów. Serwis mechaniczny, który prowadzimy jest nastawiony na dobre relacje z klientami, dlatego zawsze staramy się ustalić przyczynę usterki, a nigdy nie naprawiamy pojazdów w ciemno, wymieniając na chybił trafił przypadkowe części.  Mechanika samochodowa prowadzona jest przez specjalistów z bogatym doświadczeniem oraz pasją do wykonywanego zawodu. Nie polegamy ślepo na odczytach maszyn, chociaż są one niezwykle pomocne. Wychodzimy z założenia, że tylko człowiek wkładający w swoją pracę serce, jest w stanie najlepiej przeprowadzić serwis mechaniczny pojazdu.

Naprawy blacharsko lakiernicze

Naprawa blacharki samochodowej nie jest prosta. Jest to zajęcie pracochłonne i wymagające doświadczenia. Prawidłowa naprawa powłok lakierniczych ma wpływ na wygląd i kondycję lakieru samochodowego. Drobne rysy i wgniecenia mają duży wpływ na zapoczątkowanie korozji w aucie.

Samochody współczesne - Mechanika pojazdowa - Classic & Exotic Cars

Nawet drobne naprawy lakiernicze i malowanie samochodów wymagają odpowiedniego miejsca, w którym zostaną przeprowadzone oraz profesjonalnych narzędzi pracy. To wszystko sprawia, że usługi blacharsko lakiernicze powinien przeprowadzać profesjonalny warsztat blacharsko lakierniczy  i doświadczony lakiernik samochodowy. Nie warto starać się zaoszczędzić na takich naprawach i wykonywać je samodzielnie, ponieważ najczęściej można stracić tylko czas, pieniądze i cierpliwość.

Prowadzona przez nas profesjonalna lakiernia samochodowa wyróżnia nas wśród konkurencji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Pracujemy tylko na specjalistycznych narzędziach oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Pragniemy zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego zakładu lakierniczego oraz zadawania nam dodatkowych pytań.

Nasz blacharz lakiernik dokumentuje dla Państwa większość swoich prac, aby można było je obejrzeć w zakładce galeria.

Naprawy mechaniczne

Sekcja napraw mechanicznych wyposażona jest w sprzęt najwyższej jakości, który jest niezbędny do obsługi pojazdów. Bez nich prawidłowa diagnostyka samochodów byłaby niemożliwa. Prowadzimy naprawy mechaniczne i eksploatacyjne we wszystkich markach samochodów współczesnych. Precyzyjnie ustalamy zakres napraw, nie zawyżając sztucznie cen naszych usług.

Naprawa zawieszenia, układu jezdnego, jednostki napędowej oraz inne prace związane z bezpieczeństwem i komfortem jazdy są traktowane przez naszych specjalistów priorytetowo. Wszystkie pozostałe informacje dotyczące naszej oferty uzyskają Państwo kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo oraz odwiedzając nasz warsztat naprawy samochodów. Korzystając z naszych usług będą mieli Państwo możliwość śledzenia postępów napraw na bieżąco, dzięki połączeniu z naszym serwerem.

mechanika pojazdowa
mechanika pojazdowa
Diagnostyka komputerowa

Diagnostyka silnika samochodowego powinna być dostępna w każdym ceniącym swoją renomę warsztacie naprawy samochodów. Komputery diagnostyczne powinny być powszechnie używane, aby trafnie zdiagnozować usterkę samochodową. Współczesne samochody w odróżnieniu od aut retro naszpikowane są sterownikami elektronicznymi. Diagnostyka komputerowa przydatna jest również w pracach prowadzonych przez serwis mechaniczny. Ma też ogromne znaczenie przy pracach przy układzie zasilania silnika, jak i układzie hamulcowym.

Jeśli chcą Państwo zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich podczas jazdy, zapraszamy do naszego warsztatu naprawy samochodów. Nasi doradcy serwisowi stale poszerza swoją wiedzę i uczestniczą w szkoleniach branżowych, więc zdajemy sobie sprawę, że diagnostyka komputerowa i wskazania komputera w niektórych przypadkach nie są miarodajne. Nie pozwalamy sobie na wprowadzenia naszego klienta w błąd.

Nasz auto serwis odwiedza coraz większa grupa klientów, nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. Największą satysfakcję sprawia nam to, że klient odwiedzający nasz warsztat naprawy samochodów najczęściej staje się naszym stałym klientem.

W zakładce kontakt znajdą Państwo wszelkie dane kontaktowe potrzebne do skontaktowania się z naszymi pracownikami.

Masz do nas jakieś pytania?