O nas

WITAMY

Kim jesteśmy?

Classic&Exotic Cars  to nowa firma w branży motoryzacji zabytkowej. Jesteśmy grupą ludzi, których zrzesza miłość do ogólnie pojętej motoryzacji. Auta retro to nasza pasja, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym samochody zabytkowe odzyskają dawną świetność i blask.

W naszym warsztacie pracujemy nad tym, aby zabytkowe auta polskie były znów królami szos. Dokładamy wszelkich starań, żeby zabytkowe auta były dla swoich właścicieli powodem do dumy i stały się perłą w kolekcji pasjonatów aut klasycznych. Zaangażowanie mechaników w wykonywaną pracę oraz chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy to element, bez którego żaden dobrze prosperujący warsztat samochodowy nie mógłby poprawnie działać.

Naszą wizytówką jest perfekcyjna renowacja samochodów zabytkowych i współczesnych.

polskie-auta-zabytkowe

Czym się zajmujemy?

Renowacja zabytkowych samochodów

 

Remont samochodu zabytkowego to czynność, która sprawia nam wiele satysfakcji. Każdy samochód antyk traktowany jest przez nas indywidualnie. Nie działamy według utartych schematów. Kompleksowa naprawa całościowa, jak i częściowa, blacharka samochodowa, serwis lakierniczy, przygotowanie aut do sezonu, to tylko niektóre z usług, które oferuje nasza firma;

Sprzedaż samochodów zabytkowych oraz ich wynajem

Wynajem samochodów z kierowcą, wynajem samochodów zabytkowych długoterminowy i krótkoterminowy, to kolejna usługa z której mogą Państwo u nas skorzystać. Wynajem samochodów na ślub oraz inne wydarzenia to świetna okazja, aby auto klasyczne dodało wyjątkowości każdej uroczystości. Jeśli posiadają Państwo auta klasyczne i szukają miejsca, w którym kompleksowo realizowane są wszelkie zlecenia z nimi związane, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Naprawa aut

Na rynku motoryzacyjnym działamy od niedawna, ale nie przeszkodziło nam to w zdobyciu gruntownej wiedzy nie tylko o samochodach zabytkowych, ale również o współczesnej mechanice. Jako jedni z niewielu w Gorzowie Wielkopolskim prowadzimy warsztat blacharsko lakierniczy wyposażony w profesjonalną lakiernię. W nowoczesnym garażu przygotowaliśmy dla Państwa 9 stanowisk, na których wykonywane będą prace mechaniczne, zaczynając od piaskowania, poprzez naprawy blacharskie, a kończąc na lakierowaniu pojazdu.

Odbiór i dostawa auta pod dom

Auta retro oraz zabytkowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Auta kolekcjonerskie często znajdują się za granicami Polski. W związku z bliskim sąsiedztwem z Niemcami, przyprowadzenie samochodu do naszego warsztatu nie stanowi dla nas problemu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wielu właścicieli aut klasycznych chce przygotować i sprzedać je po jak najlepszej cenie. Z myślą o tych klientach, odsyłamy Państwa do zakładki sprzedaż samochodów zabytkowych

Samochody współczesne

W naszej ofercie nie brakuje też miejsca dla nowoczesnych samochodów. Jeśli szukają Państwo profesjonalnej lakierni czy usług blacharskich zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Samochody, które wyjadą z naszego warsztatu, zachwycą Państwa znajomych i nie tylko. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć aut klasycznych i współczesnych, zdjęć z realizacji napraw oraz prac blacharskich i lakierniczych. Wszystko to znajdą Państwo w zakładce galeria.

Budowa auta

Budowa auta od podstaw to kolejna usługa, którą mogą pochwalić się nieliczne warsztaty samochodowe, a która dostępna jest w naszym warsztacie.

Zapraszamy do kontaktu!

polskie-stare-auta

Jeśli zainteresowała Państwa nasza działalność i chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszych usługach zapraszamy do odwiedzenia zakładki oferta.

Mechanika samochodowa nie ma przed nami żadnych tajemnic, dlatego autoklasyk oddany w nasze ręce to najlepsza z możliwych decyzji. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wciąż pracujemy nad uproszczeniem kontaktu z nami, dlatego nasi klienci mogą na bieżąco śledzić postępy i pobrać aktualne informacje na temat renowacji samochodu zabytkowego i innych zleceń łącząc się z naszym serwerem.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego warsztatu w Gorzowie Wielkopolskim, jak również do kontaktu telefonicznego i mailowego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące zarówno motoryzacji zabytkowej, jak i współczesnej.