Budowa samochodów

OFERTA

Budowanie samochodów na indywidualne życzenie klienta

Budowa auta od podstaw to kolejna usługa w której się specjalizujemy. Jeśli chcą Państwo stać się posiadaczami jedynego w swoim rodzaju pojazdu, z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania.

Budowa samochodów rajdowych, budowa samochodu od podstaw, custom car, hot road oraz zamówienia indywidualne, są zawsze mile widziane i realizowane z najwyższym zaangażowaniem.

Podchodzimy do projektów specjalnych z entuzjazmem, ponieważ budowanie samochodów to nasza pasja, która zaowocowała dużą wiedzą w temacie budowy aut od podstaw, a co najważniejsze dla naszych klientów, potrafimy ją z powodzeniem wykorzystać w praktyce.

Custom Car

Budowa pojazdu samochodowego na życzenie klienta zwraca uwagę coraz większego grona klientów. Współczesne samochody zazwyczaj budowane są według utartych schematów, a ich wygląd jest do siebie bardzo zbliżony. Samochody zabytkowe posiadają swój niepowtarzalny klimat, ale brakuje im rozwiązań technicznych, które ułatwiają sprawne poruszanie się nimi. Moda na custom car wywodzi się z USA, gdzie budowa samochodu od podstaw rozpoczyna się na bazie aut zabytkowych.

Auto retro zostaje wyposażone w potężny silnik i zyskuje super nowoczesne zawieszenie, dopasowując się tym sposobem do wizji i życzeń swojego właściciela.

Budowanie samochodów - indywidualnie - Classic & Exotic Cars

Custom car nie musi być tworzony na bazie auta zabytkowego. Może powstać z dowolnego współczesnego auta. Zmienimy jego detale, poprawimy mechanikę i sprawimy, że Państwa auto będzie wyjątkowe.

Przyjmując zamówienie na budowę samochodu zawrzemy w projekcie wszelkie życzeń klienta, ale również zasugerujemy najlepsze rozwiązania. Jednak ostateczną decyzję co do budowy samochodu podejmą Państwo sami.

polskie stare auta
Hot road

Hot road narodził się w Ameryce. To właśnie tam stare sportowe auta oraz tanie samochody były przerabiane przez młodych ludzi, aby mogły brać udział w ulicznych wyścigach. Samochodowy tuning w tamtych czasach polegał na wyrzuceniu z auta wszystkiego co zbędne. Pojazd miał być lekki i szybki. Nie był to na pewno profesjonalny tuning mechaniczny, a sposób na dobrą zabawę, popisy uliczne oraz nielegalne wyścigi.

Budowa samochodów od podstaw daje wiele możliwości fanom tych wyjątkowych samochodów, ponieważ praktycznie każde auto nadaje się na bazę do hot road’a. Samochody te budowane są nie tylko na wyścigi, ale również po to, aby można było je podziwiać.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu podanym w zakładce kontakt. Tam też znajdą Państwo nasz adres mailowy oraz adres naszego warsztatu napraw samochodów.

Jeśli:

  • Szukają Państwo wyróżniającego się auta na bazie starych zabytkowych samochodów
  • Budowa auta od podstaw to Państwa marzenie
  • Potrzebują Państwo samochodu na indywidualne zamówienie